Amiko Alien 2

Kezdőlap Fórumok Amiko Amiko Alien 2

Ennek a témakörnek tartalma 11 hozzászólás, 3 résztvevő. Utolsó frissítés:  huncat 2 éve, 3 hónapja telt el.

12 bejegyzés megtekintése - 1-12 / 12
  • Szerző
    Bejegyzés

admin
    Felhasználó

csacsalo
    Felhasználó

Szia! Sokszor fordul elő, ha bővíteni, vagy változtatni szeretnék az enigma2 tartalmán, akkor nehezen találom meg az elérési útvonalat. Általában leírom magamnak gyakorlati tapasztalat szerint. Persze ez emigma tipus szerint változhat. Nem találtam erre vonatkozóan összesített listát, inkább csak forumokon alkalmi segítő beírásában.
    Gondoltam itt hátha sikerem lesz. 🙂

csacsalo
    Felhasználó

Hiába írtam, a küldésre kattintva elveszett a szövegem. 🙁

admin
    Felhasználó

Szia!

Min szeretnél változtatni az enigma2 tartalmán?

csacsalo
    Felhasználó

Ha a Enigma2 -ben tartalmi módosítást szeretnék -TotálCommanderen keresztül- akkor van-e egy menűsor-tartalomjegyzék ami leírja a keresett útvonalat ahová pl. egy friss csatornalistát betehetek, vagy pl. az ikonokat lecserélhetem.

pl. ahová az emu: var/emu vagy a keys: var/config vagy az enigma2: usr/local/ chare/ vagy az iptv cím betehető, cserélhető…. vagy ugyanez a Spark baállításaira…

admin
    Felhasználó

Ezek az elérések általában mint pl egy windowsban a system32 könyvtár vagy ilyesmik általában fixek. Némely verziókban változhatnak, ugye itt linuxról beszélünk, itt is megvan elég sokmindennek a fix helye…
    Ha szeretnéd, csinálhatunk egy összefoglaló cikket arról, hogy esetleg melyik enigmában mik hol találhatóak meg. Milyen elérési útvonalak lennének számodra fontosak? Esetleg miről szeretnél még információt tudni?

huncat
    Felhasználó

Üdv.,segítséget kérnék
    feltettem az Enigma2-öt az Alien 2-re
    dreamboxedit-tel csat. listát töltenék fel, de az Enigmában beállított (ott felkínált) felhasználónevet és jelszót nem fogadja el a program.

huncat
    Felhasználó

Egyáltalán a Dreamboxedit csak Dreambox-hoz jó?

admin
    Felhasználó

Szia!
    A PKT image esetében a név: root jelszó: pkteam
    Ezzel menni fog biztosan, ez az alapjelszó!
    A Dreamboxedit nem csak a dreamboxhoz jó, mindenhez jó, ami enigma 1 és enigma 2. Ugyebár enigma 1-es készülék a dreambox 500s és hasonlóik, azoknak az ideje már kifutóban van, bár még azért találni 1-1 embernél olyat…

huncat
    Felhasználó

Szia, köszönöm a választ, most nem tudom kipróbálni. Később jelenkezem.

Cat

admin
    Felhasználó

Rendben, biztos, hogy jó lesz… 😉

huncat
    Felhasználó

Igen, sikerült a Vhannibal motoros csatornalistáját feltöltenem.
    KÖSZÖNÖM!

12 bejegyzés megtekintése - 1-12 / 12

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Felhasználói Regisztráláció
Name (kötelező)
Jelszó Visszaállítás
Tovább az eszköztárra